Koolituste info ja broneerimine

Allpool leiad meie standard koolituspaketid. Edasijõudnute süvakoolitusele registreerimiseks on vajalik Suhestumise Alused koolituse läbimine.

 

Korraldame ka tiimikoolitusi.

 

Lisainfo saamiseks helista (+37253004999) või saada e-kiri (info@truthcenter.eu).

 

Standardkoolitustele registreerimine käib otse kodulehelt. Maksta saab arvega, sularahas või kodulehe kaudu Paypal vahendusel.

 

Koolitusi saame korraldada üle Eesti. Koolituse toimumise koht, toitlustus ja nende eest maksmine lepitakse kokku eraldi.

Koolitusel osalenud inimene saab ligipääsu Tõekeskuse portaali liikmete lehele, kus on olemas materjalid, foorum, artiklid jms. 

 

TULE KOOLITUSELE

Tea oma tõde, räägi oma tõde, ela oma tõde!

 

Meie koolitused

Vastavalt esimeste koolituste tagasisidele vähendasime baaskoolituse mahtu ja lõime süvakoolituse paketid. Selle tulemusena on materjali ja kogemuste omandamine mõnusam ja edasijõudnute koolitusel minnakse veel rohkem süvitsi teemadesse. 

Suhestumise Alused

 

See on baaskoolitus andmaks sulle kohene reaalne teadmine ja kogemus sellest kus hetkel oled. Selle koolituse eesmärk on näidata, et on asju mida me tavaelus ei näe ja ka seda, et meie potentsiaal on palju suurem sellest mida arvame, et meil on.

 

Koolitusel näete reaalselt oma esimesi kohti kus ennast piirate ja mille muutmisel või eemaldamisel saaksite endale palju rikkalikuma elu. Te saate reaalse ja väga meeldejääva kogemuse. Selle tõestuseks on meile antud eranditult positiivne tagasiside.

Antud koolituselt saad:

  1. Reaalse teadmise sellest kuidas paremini aru saada, mis on sinule sobiv ja mis mitte.

  2. Oskuse märkata ja võimaluse vajadusel käitumise/mõttemustreid muuta.

  3. Ego. Miks see hea ja lausa vajalik on, ning millistel juhtudel võib see sinu vastu pöörduda.

  4. Vastutus ja selle dünaamika.

  5. Baasoskused enda tõe teistele edastamiseks.

  6. Baasteadmised sellest kuidas saada seda mida soovid nii, et teised seda ka päriselt sulle anda tahavad.

  7. Kokkulepped. Vaatame kuidas suhestuvad kokkuleppes erinevad osapooled, mis on varjuküljed ja kuidas see toimib.

  8. Tasakaalustamine. Kuidas see toimib, süveneme selle baasteadmistesse ning teeme praktikaid.

Edasijõudnute koolitused, kuhu pääsevad ainult need inimesed, kes on läbinud Suhestumise Alused.

Minu tõde süvitsi (JAH/EI peas, kehas ja energiaväljas)
Näed sügavamalt kuidas JAH/EI töötab ja mismoodi pea/keha dünaamika selles kontekstis toimib. Saad tunnetuse sellest kuidas energiaväli toimib ja suudad seda tõlgendada, et end ümbritsevast keskkonnast sõnadeta aru saada.


Vastutus, ehk minu võime reageerida (response-ability)
Õpid märkama ja vastavalt sellele tegutsema, ehk omandad võime reageerida elus toimuvale. Kõik algab sinust endast. Asendad süüdistamise isikliku võimega märgata ja tegutseda. Vastutus ei tähenda seda, et pead kõike ise tegema. See on võime märgata ja adekvaatselt reageerida ehk otsustada kuidas toimunu järgselt tegutseda. Näitame sulle sinu piire. Näed kuidas nende muutmine käib ja mis sellega kaasneda võib. Koged oma võimet olukordadele reageerida selliselt, et ei lase endast üle „sõita“ ega sõida teistest teerulliga üle.

 

Tões elamine süvitsi (Wheel of Consent)
Läheme sügavuti inimeste vahelisse suhtlemisse ja suhtlusesse ning näeme kokkuleppe tegemise dünaamikat koos selle varjukülgedega. Kokkuleppe saavutamine on eranditult tähtis, et suurepäraseid tulemusi saavutada. Saad oskuse „puhtast“ kohast kokkuleppe läbirääkimiseks ja selle elluviimiseks. Peale seda hakkad märkama, kui sind kistakse kokkulepetesse, mis potentsiaalselt lõppevad sulle ebameeldivate tagajärgedega. Räägime ja kogeme varjukülgedest ja sealt tegutsemisest.
 

Registreeri koolitusele